XIII. Kapitola 1/2

15. ledna 2008 v 8:26 | Carrol |  Cesta do temné budoucnosti
Ahojky, takže je tu pro Vás další kapitola. Strašně se mi líbí a myslím, že jsem si s ní dost vyhrála. Pořád se to odehrává u Jimmiho, takže jsem okolí nezměnila. Jenom jsem vás chtěla pobavit.
Ještě jednou Vás budu vydírat, ale už to zvyšovat nebudu. Příště už vydírat nebudu... Takže pro dnešek prosím 9 komentářů, aby se tu objevila další kapitola... Já vím jsem hrozná, ale je to jen pokus o to, aby i ti kteří sem přijdou tu nechali aspoň jeden malý komentář... stačí: Dobrý... nebo Umíš psát líp... Opravdu stačí tuty. Tak prosím 9 a více komentářů... a příště už zvyšovat nebudu...(Pořád melu všechno dokola...)
Zase jsem se zakecala...
Taky vám chci poděkovat za vaše předešlý komentáře ke kapitole XII. Udělaly mi OHROMNOU radost, opravdu. Ani si neumíte představit jak jsem šťastná když mi tu přibidou komentáře... Vždycky se do toho počítače culim jako blbá :D... Tak mi prosím udělejte ještě větší radost ať se culím ještě víc :D...
A ještě poslední věcička... Napsala jsem pokračování k řeťězovce... Myslím, že nikdo nechtěl začít, tak jsem si řekla, že to hold začnu, ale doufám, že mi neukamenujete... Myslím, že by se na to dalo dobře navázat, tak kdo má čas tak ať tam hodí další pokráčko... Jenom jsem Vám to chtěla připomenout... Tak na to nezapoměňte...
Takže čtení zdar... ať se vám to líbí...
Díky
vaše Carrol

Ještě toho večera jsme si udělali pořádný mejdánek, protože byl konec roku. Silvestr. Kluci koupili snad milion rachejtlí a strašně žertovných bonbonů. Jamesovo rodiče jeli na ples, tak jsme měli celý dům jenom pro sebe. Trošku jsme se opili, ale to k Silvestru přece patří.
Týden utekl jako voda a nám už scházel jen jeden den. Museli jsme si ho pořádně užít...
No a to užívání ráno začalo tak, že jsme ještě v jednu hodinu byli v postelích. Nakonec jsme se zvedli, rychle nasnídali a šli ven na sníh.
Chvíli jsme si povídali a potom lítali na koštětech. To víte, James jich tam měl fakt hodně. Machroval, že on je tady nejlepší a že on vždycky dovede družstvo k vítězství. Sirius se ho snažil napodobovat, protože nechtěl aby byl James lepší než on.
Já lítám docela rychle, baví mě to. Tak jsem si lítala s Lil jen tak a kecaly jsme. April byla na jednom koštěti s Remusem, takže si povídala s ním.
Najednou mi vjel do cesty Sirius. Blbec. Machruje jakej, že není. Párkrát jsem se otočila kolem koštěte a potom spadla jako hruška dolu. Všichni na mě koukalí s otevřenou pusou.
Dopad docela bolel a já se začala už předem smát Siriusovým výmluvám. Docela dost jsem je tam nahoře uklidnila, když jsem se začala smát. Tak se začali smát taky. Jediný Sirius byl trošku zelený.
"Kurva!" zašeptal si pro sebe když viděl, jak jsem rozpláclá, ale slyšeli to všichni.
"Kde?" zeptal se James a začal se rozhlížet kolem jestli tam náhodou není ´kurva´.
"Nebuďte sprostí!!" zakřičela na ně Lily. Hned zmlkli. Hlavně James se začervenal.
"Promiň Ninko. Já nechtěl. To koště se zvrtlo. Radši vynadej jemu." já jenom kroutila hlavou, jak to může svést na to nevinné koště.
"Srabe" zasmála jsem se.
"Co?" vykulil na mě oči.
"Srabe! Jsi hluchý?" zopakovala jsem mu to trošku víc nahlas.
"Proč?"
"Svádíš to na koště, přitom je to tvoje chyba. Neumíš lítat!"
"Co si to dovoluješ?"
"Jenom jsem upřímná"
"Pfff." odfrkl si "Já že neumim lítat. Se koukni na sebe jak ty lítáš!"
"Co? Ty mi smeteš a ještě budeš říkat, že je to moje vina?"
"Kdybys tam nebyla tak teďko neležíš na zemi."
"Ty! Ty" sakra jak je to slovo... magore, ne to ne, blbče? Ne to je moc jemný. Idiote ne to taky ne jo už jsem si zpomněla " Ty držko!" vykřikla a všichni se rozchechtali i mně cukaly koutky. Jenom Sirius ne.
"Já jsem držka?"
"Jo!"
"Ty jsi taky držka"
"Taky abys něco nezopakoval!" vysmívala jsem se mu. Ale on si nabral sníh, udělal kouli, velkou a šišatou jako Malfoyovu hlavu a hodil ji po mně, do ramene. Sakra, to docela bolelo. Má páru. Ale to už jsem si taky dělala koule.
Pozor první hod. No trošku vedle. No teda trošku hodně vedle. Přímo Jamesovi do obličeje. Ten si to samozřejmě nemohl nechat líbit a začal po mně házet taky koule.
Začala sněhová bitka. S holkami jsem si udělaly schovku a kluci si postavili zeď.
Hráli už jsme dobrou hodinku. Všimly jsme si že už kluci nehází tak jsme si řekly, že to ukončíme. Zvedli jsme se a šli k jejich úkrytu. Jo, ale to byla osudová chyba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maggie maggie | Web | 15. ledna 2008 v 16:23 | Reagovat

:D:D:Dwow!!!:D:Dto bylo božský!!!:Dsem se tlemila od začátku do konce...:Da to s tou kurvou, bylo fakt dobrý...:Dnjn...vlastní zážitky, co?:Dbylo to vážně úžasný!!!:))du na další půlku....;)

2 alex alex | E-mail | Web | 15. ledna 2008 v 17:32 | Reagovat

9 komentářů!!! To je fakt vydírání. Píšeš hezky, jen mi připadá, že se pořád hádaj a děj nikde. Ale jinak je to sranda. Opovaž se nepokračovat!;-°°°

3 Carrol Carrol | E-mail | Web | 15. ledna 2008 v 17:47 | Reagovat

Alex znáš to... Co se škádlívá, to se rádo mívá... :D

4 luckily luckily | Web | 20. března 2008 v 18:17 | Reagovat

:)))) dobrý..:)))) já bych odamtud nelezla...:D:D:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama