Hlášky

24. února 2008 v 17:04 | Carroline |  Žertíky
Takže, jsem zase něco našla na netu...

Umbridgeová: Mým úkolem je používat při výuce metody schválené ministerstvem a k těm rozhodně nepatří vést studenty k tomu, aby se vyjadřovali k záležitostem, o nichž prakticky nic nevědí. Vaši předchozí učitelé tohoto předmětu vám možná poskytovali větší volnost, ale vzhledem k tomu, že ani jeden z nich - snad jen s výjimkou profesora Quirrella, který alespoň očividně omezil na výuku problematicky přiměřenou vašemu věku - by při ministerské inspekci neobstál
Harry: No jasně, rozkřikl se Harry. Quirrell byl vynikající učitel, až na tu nepodstatnou drobnost, že mu ze zadu z hlavy trčel lord Voldemort!!!
***
Harry: To bylo to nejmenší, co jsem pro tebe mohl udělat, Dobby. Hlavně mi slib, že se už nikdy nebudeš pokoušet zachránit mi život.
***
"Jmelí," řekla Cho tiše a ukázala na strop nad hlavou. "Jo," řekl Harry. V puse měl úplně sucho. "Nejspíš je plné narglů." "Co jsou to narglové?" "Nemám tušení," řekl Harry (teďko nevím jestli to jsou narglové nebo ne...)
***
"Tu košili jsem koupil v mudlovském obchodě," bránil se starý kouzelník tvrdohlavě. "Mudlové takové nosí." "Nosí je jejich ženy, Archie, ale muži ne, ti nosí tohle," prohlásil kouzelník z ministerstva a mával proužkovanými kalhotami.
***
Harry: Ale vždyt minulý rok jste mi říkali ,jak mám být opatrný a dávat na sebe pozor
Sirius: To sice přiznávám ale minulý rok vše nasvědčovalo tomu že venku je někdo kdo tě chce zabít
"No a?"osopil se na něj Harry
"Ted ale všichni víme že venku je někdo kdo nás chce zabít všechny"
***
Snape: Co měla vaše hlava pohledávat v Prasinkách? Vaší hlavě není vstup do Prasinek povolen. Žádné části vašeho těla není vstup do Prasinek povolen
***
Pan Náměsíčník skládá profesoru Snapeovi svou nejhlubší úctu a zároveň ho žádá, aby svůj frňák nestrkal do cizích záležitostí.

Pan Dvanácterák souhlasí s panem Náměsíčníkem a chtěl by pouze dodat, že profesor Snape je odporný ničema.

Pan Tichošlápek by rád vyjádřil svůj údiv, že takový idiot jako Snape se vůbec mohl stát profesorem.

Pan Červíček přeje profesoru Snapeovi příjemný den a doporučuje: Slizoune, umyj si vlasy!
***
Profesorka Umbridgeová Bradavice opustila den před koncem školního roku. Z ošetřovny se zřejmě tiše vytratila během večeře a očividně doufala, že si jejího odchodu nikdo nevšimne. Ke své smůle ovšem cestou narazila na Protivu, který se chopil poslední příležitosti, aby splnil, co mu nařídil Fred, a se škodolibou radostí ji hnal až na hranice školních pozemků. Cestou do Umbridgeové střídavě bušil vycházkovou holí a ponožkou plnou drcené křídy. Mnozí studenti vyběhli do vstupní síně, odkud sledovali, jak prchá po příjezdové cestě, a ředitelé jednotlivých kolejí se jim v tom jen velice vlažně snažili zabránit. Profesorka McGonagallová se po pouhých několika neúčinných napomenutích vrátila na své místo u učitelského stolu, odkud ji bylo jasně slyšet, jak vyjadřuje lítost, že nemůže za Umbridgeovou běžet také, protože si Protiva vypůjčil její hůl.Poslední překvapení bylo že odšroubuje lustr aby spadl Umbridgeové na hlavu.Harry by byl vsadil svoje koště,za to že slyšel McGonagallovou jak šeptla protivovi:šroubuje se to na druhou stranu.
***
Ale jistě, vy vlastně nevíte, kdo je Vy-víte-kdo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sanny Sanny | 25. prosince 2008 v 23:01 | Reagovat

sorry, nechci opravovat, ale u ty 3. hlasky to nemaj bejt narglove ale škrkny:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama